FESTOOL D 12X100/100 BU DOMINO deuvels beuken (100 st.) - 498216
 47,80 incl. BTW
Op voorraad, onmiddelijk leverbaar we hebben 1 producten op voorraad.
doos
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 16/05/2026
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
Professionele beukenhouten deuvels
Productomschrijving
Stabiel. Stabieler. DOMINO.
  • Door de zijdelingse langsgroeven kan overtollige lijm naar buiten komen
  • 100 % draaiveilig al vanaf de eerste DOMINO deuvel
  • Afgeschuinde kopeinden vergemakkelijken het plaatsen van de werkstukken
  • Snel vinden van de juiste deuvel door ingeslagen maten
Geschikt voor
  • Stabiele verbindingen in massief hout en plaatmateriaal
  • Meubel-, stand- en winkelbouw
  • Voor DF 700
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 100 mm
  • Materiaal: Beuk
  • Domino steen: Ja
  • Dikte: 12 mm
  • Aantal per box: 100
  • Product Range: Festool Domino
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: FESTOOL
  • EAN: 4014549162279
  • Artikelnummer leverancier: FESTOOL 498216
Lengte
100 mm
Materiaal
Beuk
Domino steen
Ja
Dikte
12 mm
Aantal per box
100
Afmetingen
12.00 x 100.00 x 25.90 mm